Obsah

Úřad

Vážení spoluobčané,

www stránky obecních úřadu musí splňovat řadu zákonů jako např. zák. 106/1999 Sb. o svobodném přístupu k informacím, který ukládá obcím povinně zveřejňovat vybrané informace.

Současně máme za povinnost provozovat tzv. elektronickou úřední deskue-podatelnu, která pomáhá snadněji občanům komunikovat s úřadem.

WWW stránky chápeme jako jednu z dalších služeb pro Vás občany a proto se vynasnažíme v maximální možné míře informovat obyvatele o aktuální dění v obci nad rámec zákonem stanovených podmínek.

Pevně věřím tomu, že se naše stránky stanou pro drtivou většinu občanů místem, kde může každý získat potřebné informace pro snadnější komunikaci s úřadem a život v obci.

Ing. Zdenek Havlíček
Starosta

Aktuality

18.11.2020

Hromadné veřejné a kulturní akce obce

Vzhledem na vyhlášení nouzovéhu stavu jsou do odvolání bohužel zrušeny všechny hromadné veřejné a kulturní akce v obci. Zatím se to týká i tradičních adventních akcí v obci (zdobení vánočního stromečku, vánoční posezení atd.) Děkujeme za pochopení

Detail Aktuality

06.11.2020

PAHOP

Zdravotní ústav paliativní a hospicové péče,z.ú. poskytuje péči nepřetržitě, a to i v rodinách, které jsou v karanténě nebo je jejich rodinný příslušník pozitivní na Covid 19.

Detail Aktuality

26.10.2020

Nařízení hygienické stanice

Nařízení

Detail Aktuality

23.10.2020

Nařízení hygienické stanice

Nařízení

Detail Aktuality